Zařízení koupelny může být současně kvalitní i levné

Koupelna

Chystáte se modernizovat vaši koupelnu? V tom případě jistě chcete, aby zařízení do ní bylo nejen kvalitní, ale současně cenově dostupné. Pokud navštívíte Levná koupelna, můžete si být jisti, že na těchto stránkách najdete přesně to, co hledáte! Nejlepším důkazem kvality tohoto obchodu jsou spokojení zákazníci, kteří se sem opakovaně vracejí.

Sprchové boxy 80 x 80 cm mohou být ozdobou vaší koupelny

Mrzí vás, že máte malou koupelnu? Nebuďte nešťastní, rozhodně v tom nejste sami! V dnešní době již není problém sehnat i krásné sprchové boxy 80 x 80 cm. Takové sprchování má navíc značné výhody. Je levnější a hygieničtější. Vaše duše přitom může plesat nad ušetřenými litry vody! Vybrat si můžete nejen sprchové boxy čtvercové, ale třeba také čtvrtkruhové. Výrobci jako WELL, TEIKO, SHARK nebo SaniPro dodají kvalitní sprchové boxy do koupelen v panelákových i v rodinných domech.

Sprchové dveře do niky 80 cm se hodí do skoro každé koupelny

Nejběžnějším typem sprchových dveří jsou sprchové dveře do niky 80 cm. Zpravidla je možné rozlišit čtyři druhy, a to zalamovací, otevírací, posuvné a shrnovací. Dveře této velikosti jsou ideální pro všechny zmodernizované i malé panelákové koupelny. Jako materiál v současnosti letí čiré sklo. K nejoblíbenějším výrobcům těchto dveří patří JIKA, OLSEN-SPA, WELL, SKIPPER nebo FORTE.

Sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou posílí vaše zdraví

Lidé, kteří si chtějí nejen užít luxusnější sprchování, ale současně mají v úmyslu udělat něco pro své zdraví, si do svých koupelen pořizují sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou. Jde o zajímavý designový prvek, kvůli němuž není nutné podnikat komplikované stavební úpravy. Mezi nejznámější výrobce masážních boxů s nízkou vaničkou patří Art Exclusive, Arttec, Hopa, Imperial, L-K, Olsan-Spa, SaniPro, Shark a Teiko. Vaše tělo si pořádnou relaxaci rozhodně zaslouží!

 

Levný koupelnový box

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This