Zastřešení bazénu: Průvodce výběru vhodného zastřešení

Zastřešení bazénu: Oblouková konstrukce

Potřebujete bazén ukrýt před nepřízní počasí, prodloužit koupací sezónu, uspořit čas a peníze nebo vás k tomu vedou bezpečnostní opatření kvůli dětem či domácím mazlíčkům? Pokud jste si alespoň na jednu variantu odpověděli kladně, pak je pro vás vhodným řešením právě zastřešení bazénu. Díky tomuto provedení se už nemusíte obávat z žádné výše zmíněné situace.

Zastřešení bazénu a jeho typy

Při pořizování budete mít na výběr z široké škály druhů a typů. Lze si volit na základě použitých materiálů, ale také dle tvarů, rozměrů, umístění dveří a v neposlední řadě podle posuvu zastřešení.

Oblíbená konstrukce klasik

Mezi populární patří zejména typ klasik. Jedná se o obloukovou konstrukci půlkruhového tvaru. Staticky je pak nejvíce odolná ze všech typů, které se nabízejí. Hlavně vůči sněhu a povětrnostním vlivům. K dispozici je spousta barev a dekorů.

Zastřešení bazénu: Oblouková konstrukce klasik
Zastřešení bazénu: Oblouková konstrukce klasik

Plno výhod

Zastřešení bazénu od Albixonu poskytuje mnoho výhod. Mezi nedůležitější řadíme bezpečnost, čistotu a teplotu vody.

Bezpečnost

Sami to jistě znáte. Vaše malé ratolesti skotačí kolem bazénu a vy je musíte neustále hlídat. S tím je konec. Zastřešení totiž ochrání vaši celou rodinu, ale i domácí mazlíčky před náhodným pádem do samotné vody.

Zastřešení bazénu: Znečištěná vodaČistota a teplota vody

Ušetřete čas a finance. Už nemusíte zdlouhavě čistit váš bazén kdykoliv, kdy se budete chtít vykoupat. I přípravky využíváte méně, čímž ušetříte nemalou částku.

Věděli jste, že pomocí zastřešení prodloužíte vhodnou teplotu vody o několik měsíců? Vy si tak dopřejete delší koupací sezónu. Jak je to možné, říkáte si. Jednoduše. Zásluhou skleníkového efektu se neustále teplota vody reguluje.

Pokud jste se tedy rozhodli opatřit si zastřešení bazénu, pak se obraťte na předního výrobce v České republice. Společnost Albixon a.s. se zabývá výrobou více jak 25 let a disponuje vývojovým centrem, kde sleduje nepřetržitě trendy moderní doby v oblasti techniky. Proto se nemusíte ničeho obávat, jelikož firma produkuje kvalitní a technicky promyšlené výrobky, které vás přesvědčí k tomu, abyste se k nim neustále vraceli.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This