Zateplete svůj dům se společností SH&RP Metal s.r.o.

Klempířství

Řemeslo má zlaté dno, to je úsloví, které bude mít pravděpodobně v budoucnu stále univerzálnější platnost. To je možné tvrdit především v souvislosti s tím, že jiné rčení o zlatých českých ručičkách bohužel pomalu pozbývá platnosti. Sehnat šikovného řemeslníka za přijatelnou cenu představuje mnohdy nesplnitelný úkol. Nelze se proto divit, že je o služby kvalitních firem, mezi něž bezpochyby patří Klempířství České Budějovice SH&RP Metal s.r.o., čím dál větší zájem.

Dlouhá tradice i moderní technologie

Klempířské práce České Budějovice SH&RP Metal s.r.o. si zakládají na tom, že jimi poskytované služby se opírají o více než dvacetiletou tradici firmy. Již z toho důvodu si nemohou dovolit zklamat své zákazníky. Ti si u firmy nejčastěji objednávají dodávku a poskytování služeb v oblasti opláštění hal a zateplování budov. SH&RP Metal také realizuje lehké střešní konstrukce na rodinné domy.  V portfoliu firmy je i celá řada dalších klempířských a pokrývačských prací. Spoluprací s firmou rovněž přispějete na dobrou věc, protože ze všech vyhotovených zakázek i prodaných produktů je 0,1 % věnováno na provoz dětského fotbalového týmu v Kamenném Újezdu.

Sendvičové izolační panely jsou nabízeny ve dvou řadách

Specialitou společnosti jsou sendvičové izolační panely, které SH&RP Metal nabízí ve dvou řadách. První představují sendvičové panely v kovových obložkách s polyuretanovým jádrem (BALEXTHERM), druhou potom ty samé panely s polystyrenovým jádrem (PWS a PWD). Samozřejmostí je vysoká kvalita opírající se o výborné izolační vlastnosti, jež dovolují použít na střechu i stěny pouze jednu vrstvu, aniž by došlo k nějakému zvýšení provozních nákladů.

Pokud plánujete v dohledné době realizaci klempířských a pokrývačských prací, služby SH&RP Metal s.r.o. rozhodně stojí za pozornost. Za sympatickou cenu se dočkáte perfektně odvedené práce.

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This