Parkety jsou ideálním řešením pro vaši podlahu!

Parkety

Renovujete byt a přemýšlíte o tom, jakou podlahovou krytinu zvolit?

V tom případě se jistě vyplatí uvažovat o parketách, které se hodí do místností domů, bytů, chodeb, kanceláří, ale díky své výdrži i do tanečních sálů.

Parkety mají v příznivých podmínkách téměř neomezenou životnost

Podlahy Karviná i podlahy Ostrava se shodují na tom, že parkety mají tu přednost, aby vydržely takřka extrémní zátěž, jednoduše se udržují a zásluhou kvalitní povrchové úpravy vynikají téměř neomezenou životností.

Důležité je, aby se nacházely v prostorách, kde je vlhkost vzduchu mezi 40-60 %.

Podlahy Ostrava a Podlahy Karviná vykouzlí ze starých podlah nové

Nelíbí se vám vaše současné parkety, protože jsou poškrábané a už se nelesknou? Rozhodně není nutné hned pomýšlet na jejich výměnu.

Broušení parket Ostrava i broušení parket Karviná jsou schopny tímto způsobem zbavit parkety celé řady povrchových nedokonalostí. Využívají přitom profesionální brusky s brusnými pláty, které odpovídají zrnitosti.

Podlahy Ostrava a podlahy Karviná uskutečňují tento proces během několika etap, jež musí následovat za sebou, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.

Dřevěné podlahy Ostrava po skončení své práce vytmelí i spáry a vrypy mezi parketami. Každý zákazník jistě ocení, že tmel je tvořen prachem z nejjemnějšího broušení, díky čemuž je dosaženo stejného barevného odstínu.

Renovace parket probíhá v několika fázích

Renovace parket Ostrava se nezaleknou ani celkové rekonstrukce, jež probíhá v několika krocích. Nejprve je parketová podlaha rozebrána, aby byly následně vyřazeny parkety, jež už opravdu není možné použít. Následuje pokládka parket, přebroušení a nanesení povrchové úpravy, která může mít podobu oleje či laku.

Jestliže jste se nakonec rozhodli pro jinou podlahovou krytinu, než jsou parkety, PVC podlahy Ostrava jsou schopny vyplnit i jiná vaše přání.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This